יועץ משכנתאות

יעוץ משכנתא = חיסכון של עשרות אלפי שקלים לאורך שנים!

משכנתא היה ההלוואה הגדולה ביותר שתקחו בחייכם, כדאי מאוד שילווה אתכם איש מקצוע אמיתי ולא מוטה לטובת אף בנק!

אורן-נפתלי-יועץ נדלן

מוזמן להשאיר פרטים ואחזור אלייך בהקדם

מתעניין בקניית דירה וזקוק להכוונה?

מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונה

ייעוץ משכנתא - איך נראה תהליך הליווי

תהליך הליווי איתי מתחלק לשלושה חלקים ונועד לוודא שתקחו את המשכנתא הטובה ביותר, ולא פחות חשוב, את זו המתאימה ספציפית לכם, לאורח חייכם ולעתיד אותו אתם מתכננים.

שיחת טלפון ושאלון מקדים

בכדי להתאים את המשכנתא ספציפית עבורכם עליי להכיר אתכם טוב ככל שניתן, לכן, עוד לפני פגישת הייעוץ שלנו אנו נשוחח מעט בטלפון ולאחר מכן אשלח אליכם שאלון מקיף שנועד למפות בדיוק את הצרכים והרצונות שלכם. בין היתר תשאלו על מצבכם הפיננסי, על הסטטוס המשפחתי שלכם, היכן קניתם את הנכס שברשותכם ומה התכנון הכלכלי העתידי שלכם. את השאלון תשלחו אליי לאחר מילויו, ולאחר שאעבור עליו ואנתח אותו נקבע פגישה ובה נבנה יחד את התוכנית שלכם ללקיחת המשכנתא

פגישה פרונטלית

הפגישה הפרונטלית נועדה לארבעה דברים עיקריים.

ייעוץ טלפוני

לאחר הפגישה בה תצויידו בכל המידע הדרוש אהיה זמין עבורכם לכל שאלה מחשבה או בעיה שתעלה במהלך הדרך ולה תצטרכו שוב את הידע שלי כאיש מקצוע בכדי למצוא את הפיתרון, הליווי ניתן עד לקבלת הכסף מהבנק. 

לקוחות ממליצים

בלי אורן לא בטוח בכלל שהייתה לי דירה היום. הוא היה קשוב ותומך ועזר לי מול כל דבר בדרך שלא ידעתי או שפחדתי ממנו, ועזר לי להתגבר על כל מכשול. תודה אורן!
מור קוניו
אני מכיר את אורן הרבה זמן ותמיד שומע ממנו על השקעות בנדל"ן. ברגע שרציתי לקנות ידעתי שלהיעזר בו זה בגדר חובה! עזר לי המון גם במציאת הנכס גם במשא ומתן וגם בכל הפרטים הקטנים בדרך. הוא מומחה אמיתי!
כפיר מנשה
אני ובעלי רצינו לקנות דירה במשך תקופה אבל פחדנו מאוד מהתהליך. בזכות אורן הרגשנו שיש מי שנותן לנו גיבוי והכוונה ששווים זהב. הוא בדיוק האיש שהיינו צריכים כדי לבצע את העסקה!
יפית שחר
אין אחד שלא שואל אותי על דירה או על נדל"ן ואני לא שולח אותו ישר אל אורן. הוא אחד האנשים המומחים בתחום ומכיר כל פינה ופינה. אין שאלה שהוא לא ידע לענות עליה. מומלץ!
משה כהן

חיסכון של עשרות אלפי שקלים במשכנתא!

ייעוץ משכנתא הוא צעד חשוב בדרך ללקיחת משכנתא המיטבית עבור כל רוכש דירה. זהו חלק חשוב ביותר גם בייעוץ הנדל"ן אך גם יכול להתקיים כתהליך נפרד עבור רוכשי דירה שמעוניינים לבצע את תהליך הרכיש הבעצמם ולהיעזר בייעוץ רק עבור תחום המשכנתאות. בתור יועץ נדל"ן ובעל כמה וכמה דירות להשקעה אני יכול לומר שללא תכנון של משכנתא באופן חכם ויסודי קשה יותר להביא לעסקאת רכישת נדל"ן אופטימלית. בעקבות כל זאת אני מציע גם את שירותי היעוץ שלי לרוכשים שמעוניינים לליווי בחלק זה בלבד.

למי כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות

יועץ נדלן לזוג צעיר
ייעוץ משכנתא יכול לעזור בצורה הטובה ביותר לאלו שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הנדל"ן.

מה התפקיד של יועץ המשכנתא?

התפקיד של יועץ המשכנתא הוא לייצר את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבור הרוכש. מאחר ולכל רוכש ורוכש יש יכולות שונות ומגבלות שונות אין רוכש אחדד שדומה לשני במאה אחוז, ולכן אין משכנתא אחת שתתאים לכמה רוכשים. על כן, יועץ המשכנתא גם צריך למצוא את התמהיל המתאים ביותר לרוכש שיושב מולו, לרצונותיו ולצרכיו. 

בנוסף לכך יועץ המשכנתא צריך להדריך את הרוכש כיצד להקבל את הריביות הטובות ביותר שיוכל להשיג, כיצד להתמקח עם הבנק, וכיצד לעמוד בקשר עם אנשי המקצוע הרלוונטים בכדי להשלים את לקיחת המשכנתא בצורה חלקה.

יועץ המשכנתא נשאר יועץ

בדיוק מאותה הסיבה שיועץ נדל"ן לא מבצע את חיפוש הנכס עבורכם, כך גם יועץ משכנתאות לא אמור לייצג אתכם מול הבנקים. ישנם הרבה יועצי משכנתאות שמציעים שירות כזה אך זוהי טעות להסכים לכך וזה משתי סיבות עיקריות.

 

יועץ משכנתאות
יועץ משכנתא עושה את עבודתו בצורה הטובה ביותר דווקא כאשר הוא לא מייצג אתכם מול הבנקים

למה לא כדאי להיעזר ביועץ המשכנתא של הבנק?

רבים עושים את הטעות של להיעזר אך ורק ביועץ המשכנתא של הבנק. טעות זו הופכת להיות כפולה אם לרוכשים אין ידע קודם כלשהו על עולם הנדל"ן או שזוהי רכישת הדירה הראשונה שלהם. זוהי טעות מכמה סיבות

הבנק לא בעדכם

משא ומתן על משכנתא הוא משחק שאתם משחקים כנגד הבנק, במשחק הזה ככל שאתם מרוויחים יותר הבנק מרוויח פחות ולהיפך. במצב כזה לבנק יש אינטרס ברור שאתם תקחו את המשכנתא שבה תשלמו לו הכי הרבה כסף ולא את המשכנתא שהכי טובה עבורכם, בדיוק כמו שהאינטרס שלכם הוא לצאת עם המשכנתא הטובה ביותר עבורכם כך שהבנק יגבה מכם כמה שפחות.

יעוץ המשכנתא של הבנק עובד בשביל הבנק

יעוץ המשכנתא של הבנק מקבל את המשכורת שלו מהבנק, לא ממכם. לכן הוא רוצה לעזור קודם כל למי שמשלם לו, ולא לאף אחד אחר. מעבר לכך יועצי המשכנתאות של הבנק מקבלים עמלה על כל משכנתא שהם מצליחים לסגור, וככל שהמשכנתא מיטיבה יותר עם הבנק, כך העמלה שלהם טובה יותר. לכן יש להם אינטרס כפול, גם שתסגר המשכנתא וגם שהיא תיסגר בתנאים כמה שיותר טובים עבור הבנק. 

יועצי המשכנתא של הבנק לא מכירים אתכם לעומק

משכנתא היא הלוואה לשנים ארוכות ויש לה השפעה על העתיד שלכם ועל התכנונים שלכם כלפי העתיד. כאשר מתכננים משכנתא חשוב מאוד לדעת ולהכיר אתכם בתור הרוכשים, לדעת מה הסטטוס שלכם כרגע, אילו תוכניות גדולות יש לכם לעתיד, האם אתם מתכננים להביא ילדים, האם יש לכם חסכונות ולמה אתם מייעדים אותם, איך אתם מנהלים את תקציב משק הבית שלכם ועוד. כל הפרטים הללו חשובים מאוד כי הם משפיעים מאוד על המשכנתא שתקחו, ובעתיד, המשכנתא תשפיע עליהם. במצב כזה הבנה של התמונה הכוללת של חיי הרוכשים חייבת להילקח בחשבון אך יועץ המשכנתא של הבנק אינו מעוניין בפרטים הללו, הוא רק מעוניין לדעת שתוכלו לשלם את המשכנתא עבור הבנק ולכן לא יבצע איתכם תכנון עמוק שמיטיב איתכם וכולל את כל ההיבטים הפיננסים הנוספים בחייכם.

יועצי המשכנתא נותנים עצות לא טובות

המלצות כמו ביצוע הערכת שמאי על הדירה מוקדם ככל האפשר או הצעה של תמהילי משכנתא עם מסלולים צמודי מדד ושאר הצעות שהם בבחינת גרימת נזק ממשי לרוכש ניתנות חדשות לבקרים על ידי יועצי המשכנתא של הבנק. למעשה זוהי הדרך הברורה ביותר להמחשה עד כמה יועצי המשכנתא של הבנק רואים רק את טובתו של הבנק, עד כדי מתן עצות שמרעות על הרוכשים. 

לכן, כדאי מאוד לקבל את עלות הכרוכה בגיוס יועץ משכנתאות פרטי גם במחיר של כמה מאות שקלים לייעוץ בכדי לחסוך עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים על עסקה לא נכונה

מתעניין בקניית דירה וזקוק להכוונה?

מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונה

מתעניין בקניית דירה וזקוק להכוונה?

מוזמן להשאיר פרטים ואחזור אלייך בהקדם.

חושב שאוכל לעזור למישהו שאתה מכיר ? מוזמן לשתף

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואצאפ
אימייל

מוזמנים ליצור קשר

מאמרים אחרונים

נושאים פופולריים

נושאים פופלריים