יועץ השקעות נדל"ן עם 15 שנות ניסיון

יעוץ השקעות נדל"ן = ההשקעה המניבה ביותר שתהיה לכם!

כדי להשיג עסקה משתלמת שתניב לכם תשואות גבוהות, מומלץ להיעזר ביועץ השקעות נדל"ן. הנה כל מה שרציתם לדעת על יועצי השקעות נדל"ן וכיצד יסייעו לכם

אורן-נפתלי-יועץ נדלן

מוזמן להשאיר פרטים ואחזור אלייך לשיחת ייעוץ ראשונה לגמרי בחינם!

מתעניין בקניית דירה וזקוק להכוונה?

מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונה לגמרי בחינם!

מה תפקידו של יועץ השקעות נדל"ן?

יועץ השקעות נדל"ן עוסק במתן ייעוץ עבור אנשים המעוניינים לרכוש נדל"ן להשקעה. כאשר מדובר על נדל"ן להשקעה, הנכס יכול להיות דירה, בית פרטי, בניין או אפילו אדמה שבעתיד תופשר לבנייה. תפקידו של יועץ השקעות נדל"ן הוא לסייע למשקיעים להבין איזו השקעה כדאית עבורכם ומתאימה להם ביותר. מאחר ולכל משקיע יש העדפות שונות, תקציב שונה ותאריך יעד שונה לרגע בו ירצה לממש את ההשקעה, היועץ הוא איש המקצוע שעליו מוטלת המשימה למצוא את הנתיב המשתלם והטוב ביותר בהתאם לנתוני המשקיע. 

איך יועץ השקעות נדל"ן עוזר למשקיעים בפועל?

פגישת ייעוץ

יועץ השקעות נדל"ן יכול לעזור למשקיעים במגוון דרכים או מסלולים כפי שהם בוחרים. במידה והמשקיעים מעוניינים בייעוץ נקודתי או מענה לשאלה בודדת (גם אם מורכבת יחסית) הם יכולים לקבל שעת ייעוץ פרטנית או בפגישה או בטלפון בה יציגו את שאלתם ואת הנתונים שעל היועץ לדעת ויקבלו ממנו את הניתוח ודרך הפעולה הנכונה ביותר עבורם.

תהליך ליווי מלא

במידה ומדובר על משקיעים שהניסיון שלהם אינו גדול במיוחד אך עם זאת הם יודעים שהשקעה בנדל"ן היא אופציה שהם רוצים לממש, יועץ הנדל"ן יכול לתת ליווי צמוד לאורך כל התהליך משלב התכנון ועד לקבלת הנכס. למשקיעים שאינם מנוסים וצריכים הכוונה גם עבור השלבים הבסיסיים ביותר, ישנם הרבה שאלות גם בתחילת התהליך וגם במהלך הדרך, לכן מומלץ למי שיודע שאינו בקיא מספיק בתחום לגייס לצידו את איש המקצוע הנכון לאורך ל התהליך. במהלך תהליך הייועץ המלא יבנה יחד עם המשקיעים תכנית המותאמת לצרכים, להכנסות השונות ולתקציב, כך שהמשקיעים יוכלו להבין אילו נכסים כדאי לכם לרכוש, באיזה מחיר והיכן כדאי לכם לחפש את הנכס. היועץ יוכל גם להעריך איזו עסקת רכישה תהיה משתלמת ומאילו עסקאות עדיף להימנע, ולחזות כמה תשואה צפויים להרוויח בטווח הקצר ובטווח הארוך. מאחר וכל אחד מהשלבים שתואר עד כמה הוא תחום ידע בפני עצמו, הליווי המתמשך לאורך כל התהליך במכלול הוא הכרחי.

ליווי טלפוני

אפשרות שלישית היא עבור משקיעים שהתנסו בעולם הנדל"ן ואולי אפילו קנו נדל"ן להשקעה או למגורים, אך הם יודעים שעשו לא מעט טעויות בדרך ולא מרגישים שהם בשלים מספיק בכדי לבצע תהליך רכישה נוסף ללא עזרה. זה יכול להיות עקב קניית נכס יותר יקר או תהליך יותר מורכב שהמשקיעים מכוונים אילו, יכול להיות שמדובר על תהליך רכישה ששונה בפרמטרים שלו מהרכישה הקודמת – לדוגמא רכישת קרקע אל מול רכישת דירת מגורים. כך או כך למשקיעים אלו ישנה הערכה מהימנה על כמות הידע והניסיון שעדיין חסר להם ועקב כך מעוניינים בליווי. הליווי במצב הזה יכול גם להיות טלפוני ויתמקד יותר במתן הכוונה נקודתית בכל השלבים השונים שיעלו בדרך. במצב זה לא יהיה צורך בפגישות הכנה שיפרסו את התמונה הכוללת ויניחו את היסודות הבסיסיים של הידע הנחוץ אלא יותר התמקדות ב"חומר מתקדם" שיוכל לקבל ביטוי בליוויי של שיחות טלפון באופן רציף לאורך התהליך בכל פעם שעולה סוגיה שמצריכה את הטיפ המקצועי החסר

לקוחות ממליצים

בלי אורן לא בטוח בכלל שהייתה לי דירה היום. הוא היה קשוב ותומך ועזר לי מול כל דבר בדרך שלא ידעתי או שפחדתי ממנו, ועזר לי להתגבר על כל מכשול. תודה אורן!
מור קוניו
אני מכיר את אורן הרבה זמן ותמיד שומע ממנו על השקעות בנדל"ן. ברגע שרציתי לקנות ידעתי שלהיעזר בו זה בגדר חובה! עזר לי המון גם במציאת הנכס גם במשא ומתן וגם בכל הפרטים הקטנים בדרך. הוא מומחה אמיתי!
כפיר מנשה
אני ובעלי רצינו לקנות דירה במשך תקופה אבל פחדנו מאוד מהתהליך. בזכות אורן הרגשנו שיש מי שנותן לנו גיבוי והכוונה ששווים זהב. הוא בדיוק האיש שהיינו צריכים כדי לבצע את העסקה!
יפית שחר
אין אחד שלא שואל אותי על דירה או על נדל"ן ואני לא שולח אותו ישר אל אורן. הוא אחד האנשים המומחים בתחום ומכיר כל פינה ופינה. אין שאלה שהוא לא ידע לענות עליה. מומלץ!
משה כהן

מתעניין בקניית דירה וזקוק להכוונה?

מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונה לגמרי בחינם!

מתעניין בקניית דירה וזקוק להכוונה?

מוזמן להשאיר פרטים ואחזור אלייך לשיחת ייעוץ ראשונה לגמרי בחינם!

ההבדל בין יועץ השקעות נדל"ן ליועץ נדל"ן

בניגוד ליועצי נדל"ן שמייעצים לאנשים לגבי רכישת דירה לצורכי מגורים או להשקעה, יועצי השקעות נדל"ן מייעצים לאנשים שיותר מעוניינים לבצע את קניית הנדל"ן לשם ההשקעה, כאשר נקודת המבט הפיננסית והרווחים שבצד ההשקעה הם הדברים החשובים להם ביותר. כמעט כל יועצי הנדל"ן הם גם יועצי השקעות נדל"ן ולכן כדאי לברר ולשאול את היועץ שאתם מעוניינים בשירותיו האם מירב לקוחותיו היו משקיעים או רוכשי נדל"ן לצרכים אחרים. ישנו הבדל לא קטן בתהליך הליווי של משקיעים לעומת רוכשי נדל"ן למטרת מגורים. ההבדל יכול להתבטא בניסיון עם שוק הנדל"ן, בצרכים, ברצונות, בתהליך הפסיכולוגי שעוברים הרוכשים תוך כדי התהליך ועוד.

בנוסף לכך, למשקיעים ישנו צורך בתהליך ארוך יותר מרוכשי נדל"ן אחרים מאחר ובהרבה מקרים הם יזדקקו לליווי גם בכדי לתכנן ולהוציא לפועל שיפוץ נכס ועזרה במציאת שוכרים בצורה נכונה שתבטיח את התשואה שיקבלו בדמות דמי השכירות. 

מכאן שתהליך הליווי של משקיעים יכול להראות מאוד שונה מאלו של רוכשים רגילים ועל כן כדאי לוודא שיועץ הנדל"ן שאיתו אתם מתקשרים הוא בעל ניסיון עשיר גם כיועץ השקעות נדל"ן 

יועץ השקעות נדלן (1)
יועץ השקעות נדל"ן הוא יועץ שהתנסה גם בליווי משקיעים

האם משתלם להיעזר ביועץ השקעות נדל"ן

ממש כמו יועץ נדל"ן רגיל, גם יועץ השקעות נדל"ן יוכל להפוך את העסקה שהמשקיעים עתידים לבצע לעסקת זהב! לא פחות.

המחירים של ייעוץ השקעות נדל"ן אינם שונים מיעוץ רגיל בהרבה. הם אמנם יכולים להיות יקרים במעט יותר במידה ותהליך הליווי הוא יותר ארוך ומורכב, אך אין הבדל מהותי בתחמור בין שני סוגי הייעוץ. המחיר של ייעוץ השקעות נדלן יכול לעלות כמה אלפי שקלים בודדים, סכום שיכול אמנם להישמע מעט מרתיע אך במידה ומדובר על עסקה של כמה מאות אלפי שקלים , שכר הייעוץ יכול להיות פחות מדמי התיווך או משכר הטרחה של עורך הדין. בנוסף לזה האפשרות למקסום ההשקעה, השבחת הנכס, ניהול נכון של משא ומתן, התנהלות נכונה להורדת העמלות מול הבנקים במשכנתא ועוד ועוד, הופכים את הייעוץ למשתלם עשרות מונים על תשלום שכר הייעוץ. חשבו על כך, החיסכון בכל אחד מהסעיפים שנמנו עד כאן לבדו יכול להחזיר את ההשקעה על שכר הייעוץ. לכן, כאשר מעוניינים לבצע עסקה גדולה ויקרה עדיף לקחת ייעוץ שיגבה כמה אלפי שקלים עבור הרווח הכמעט וודאי של כמה עשרות אם לא כמה מאות אלפי שקלים שיתבטאו בעסקה נכונה שהפוטנציאל שלה מוצה עד תום.

חושב שאוכל לעזור למישהו שאתה מכיר ? מוזמן לשתף

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואצאפ
אימייל

מוזמנים ליצור קשר

מאמרים אחרונים

נושאים פופולריים

נושאים פופלריים