מסלולים ומחירי ייעוץ משכנתאות וייעוץ נדל"ן

כיועץ משכנתאות ונדל"ן שליווה עשרות רוכשים לקניית נכס אני יודע שלכל רוכש ורוכש ישנם צרכים שונים, תקציב שונה ונושאים שונים בהם הוא צריך ליווי והכוונה. לכן אני מתאים באופן אישי תוכנית ומחיר ייעוץ משכנתאות לכל אחד מלקוחותיי בכדי שיכול לרכוש את הנכס שבו הוא מעוניין ולקבל את המשכנתא הטובה ביותר שיוכל.
באופן גס, ישנם שלוש אפשרויות ייעוץ שונות כאשר כל אחת מהם מתאימה לרוכשים בעלי רמת ידע ומיומנות משתנה, מרוכשים מתחילים, דרך מתלבטים ועוד לרוכשים מנוסים יותר. מוזמנים להתרשם מהמגוון והמחירים שאני מציע. מבטיח שיחד נוכל לגבש את התוכנית שתתאים לכם ביותר ולרכוש את הנכס שאתם רוצים.

פגישת ייעוץ

פגישת יעוץ מחיר יועץ משכנתאות

350₪

פגישת ייעוץ רשאונית כוללת מיפוי צרכים, תכנון תקציב, ובדיקת היתכנות ללקיחת משכנתא.

למי מתאים לקחת פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ היא אופציה נהדרת כצעד ראשון בדרך ללקחית משכנתא ומתאימה בעיקר למי שמתלבט וצריך הכוונה ראשונית. בפגישה נדון יחד בכל הפרטים הקריטיים ונענה על השאלות החשובות ביותר בכדי לדעת האם ואיך תוכלו לקנות את הנכס הבא שלכם.

מסלול ליווי טלפוני

מחיר ייעוץ משכנתאות - ליווי טלפוני

6000₪

במסלול זה פגישת הייעוץ תכלול ביצוע יישור קו, בניית תקציב ולוח החזרים. לאחר בניית התוכנית תוכלו לקבל ליווי טלפוני עבור הכנה מקדימה ועבור שאלות שיעלו בכל שלב בתהליך, בהתמודדות עם הבנקים, בניהול משא ומתן מולם ועוד.

למי מתאימה המסלול המקוצר

מסלול זה הוא אידיאלי עבור רוכשים שכבר קנו נכס אחד ויודעים פחות או יותר איך התהליך מתבצע אך אינם רוצים לחזור על טעויות שנעשו בעבר אלא לקחת את המשכנתא הבאה בצורה המשתלמת ביותר.

מסלול ליווי מלא

מחיר ייעוץ משכנתאות - ליווי מלא

6800₪

מסלול זה כולל ליווי מלא, מבקשת האישור העקרוני ועד לקבלת המפתחות וחתימה על המשכנתא. המסלול מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונית הכולל בניית תקציב, בניית תמהיל למשכנתא, לוח החזרים וריביות, וממשיך בהתאם להתנהלות מול הבנקם עד להשגת המטרה. נערוך פגישת הדרכה עבור כל שלב בקניית לקיחת המשכנתא החדשה, אלווה אתכם מול הבנקים, ואדאג שתמצאו את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם.  

למי מתאימה המסלול המלא

מסלול זה מומלץ עבור רוכשים המעוניינים לקנות את הנכס הראשון, שלהם אין ניסיון רב בתחום, וזקוקים להכוונה מלאה של יועץ נדל"ן בכל השלבים השונים בתהליך.

לקוחות ממליצים

קבלו שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!